درباره ما

مجموعه پلاک ۱۴

تاریخچه فعالیت

از سال ۱۳۸۹ که شروع فعالیت مجموعه بزرگ “پلاک چهارده” در زمینه چاپ و تبلیغات در مشهد مقدس می باشد؛ ما، تمام همّت خود را بکار گرفتیم تا بجای اینکه یک فروشنده محض باشیم؛ نقش یک راهنما و مشاور خوب را برای انتقال اطلاعات در رابطه با محصولات و خدمات شرکت، به مشتریان عزیز ایفا کنیم.

دست‌آوردها

 • از سال ۱۳۸۹ که شروع فعالیت مجموعه بزرگ “پلاک چهارده” در زمینه چاپ و تبلیغات در مشهد مقدس می باشد؛ ما، تمام همّت خود را بکار گرفتیم تا بجای اینکه یک فروشنده محض باشیم؛ نقش یک راهنما و مشاور خوب را برای انتقال اطلاعات در رابطه با محصولات و خدمات شرکت، به مشتریان عزیز ایفا کنیم.

  ما تلاش می کنیم در نهایت صداقت، شرایطی را برای شما فراهم کنیم که شما بتوانید با اختیار کامل، مقایسه و قضاوت جامعی را تجربه کنید، و در انتها تصمیم خود را مبنی بر آغاز همکاری اتخاذ نمایید.

  دنیای کنونی دنیایی نیست که ما صرفاً بگوییم بهترین هستیم و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می کنیم!! خیر؛ تمام سعی ما این است تا در شکل بهترین دوست و مشاور در کنارتان بمانیم تا شما با انتخاب خود به ما بگویید بهترین و با کیفیت ترین کدامند!!

  امیدواریم لایق این انتخاب شما بوده و در این مسیر، مفتخر به خدمتگزاری جنابتان باشیم.

  زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
  هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
  صحنه پیوسته بجاست
  خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

ماشین الات سنگین

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

شاهو قادری
بنیانگذار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم استلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است